Stretnutie po rokoch


Dnešný večer je úžasný, konečne mám po dlhočiznej dobe viac času, a s priateľmi sme sa dohodli, že sa pôjdeme trošku zabaviť.

Utáborili sme sa v jednom príjemnom bare na predmestí, kde robili skvelú kávu, výborné miešané nápoje, hrala hudba 80. rokov, ktorú sme ale nemuseli prekrikovať a príjemný personál nám rád plnil naše nie vždy štandartné prosby. Okrem starých známych sa tu objavili aj nové tváre, no všetci sme sa dobre bavili, zahrali sme si šipky, billiard, pokecali si, a kedže sme ostali nakoniec sami, a bolo kopec miesta, veselšie žienky sa rozparádili na parkete.

Ja som bol veľmi rád, že si prišla aj ty, lebo pri našej poslednej konverzácii, si si nebola moc istá, či prídeš, lebo si sa necítila dobre. Až na našom stretnutí si mi prezradila, že si sa len nedávno rozišla s priateľom. Napriek tomu, že to berieš s nadhľadom, tak ťa to trápi viac ako by si chcela. No čím si ma prekvapila, bolo, že si si priviedla aj kamošku. Postupne sa to ale ukázalo ako veľmi dobrý nápad, lebo Anka, je veľmi milé žieňa, no s podobným údelom ako máš ty, je pekná no aj inteligentná, bezprostredná a nemá na mužov šťastie.

Napriek tomu, že personál bol veľmi ústertový, okolo 1 hodiny nám prišli oznámiť, že zatvárajú. Nuž a keďže bola pokročilá doba, príliš veľa podnikov, kam by sme sa ešte v strede týždňa mohli presunúť nebolo, a všetci sme šli ráno do práce, tak sme sa zhodli, že dnešnú zábavu rozpustíme.

Keďže som sa neponáhľal, a bol som autom, a ty s Ankou ste prišli taxíkom dohodli sme sa, že Vás odveziem. Až teraz som sa dozvedel, že Anka je teraz tvoja spolubývajúca. Cesta bola dlhá, lebo sme prechádzali krížom cez celé mesto. Čas sme si krátili rozhovorom o všetkom možnom. No ako sme sa blížili do Vašej štvrte, zrazu ste vy dve vzadu nejako stíchli, niečo ste si tam začali šuškať, pozarali ste sa na mňa - videl som vás v zrkadle. A pri tom ste sa len chichotali, na moje otázky, "čo sa tam deje?" ste sa len pozreli na seba, a zhodne s ďaľším chichotaním, že vôbec nič, len si musíte prebrať ženské veci.

Keď sme zastali pred tvojím domom, navrhla si, že ak sa stále príliš neponáhľam, mohol by som s vami ísť ešte na chvílku dnu, že som predsa ešte nevidel tvoj nový domček, a že sme si ešte nestihli prejsť celé to dlhé obdobie, čo sme sa nevideli. Bolo to už skoro 5 rokov. A je pravda, že sa toho udialo veľa. Mne sa domov príliš nechcelo, bývam sám, a doma to už poznám, tak som súhlasil. Po vojdení do tvojho domčeka som mal veľmi príjemný pocit. Vedel som, že si poriadkumilovná, máš rada umenie, a jemné farby, ale aj tak som bol veľmi milo prekvapený, privítala nás jemná aróma a príjemné jemné osvetlenie.

Kým som sa ja kochal na úžasných fotografiách ktoré máš skoro na všetkých stenách, ty si mi zmizla so slovami "cíť sa tu ako doma", a vzápätí, než som si to stihol uvedomiť, už vás ani jednej nebolo. Po chvíly obzerania si tvojej výzdoby si sa za mnou vrátila, zo slovami "no čo, chceš ostať tu v hale?" a držiac ma za ruku si ma viedla do veľkej obývačky, kde už na nás čakalo príjemné prítmie, a narýchlo pripravené pohostenie - rôzne slané a sladké maškrty, ovocie a šampanské. Na stole horeli sviečky, a v pozadí hrala jemná, príjemná hudba.

V miestnosti sme boli len mi dvaja, ako si ma hneď poinformovala, Anka si išla dať sprchu a ešte sa k nám potom pripojí. Chvíľku sme len tak sedeli a bavili sa o tom, kedy, ako, a prečo si sa rozhodla práve pre túto lokalitu, tento dom, a ako si prežívala posledné roky.

No zrazu si sa pod zámienkou, že mám určite vyskúšať Ankin marhulový koláč, postavila hneď predo mňa a v hlbokom predklone, keďže som sedel dosť nízko, si ma ním aj začala kŕmiť. Keďže koláčik bol veľmi chutný, a vzhľadom na veľmi príjemný pohľad do tvojho výstrihu, kde sa mimochodom skutočne nedalo nepozerať, kedže si bola prehnutá naozaj hodne, a pod tričkom si nemala podprsenku, neprotestoval som, skôr mi to bolo až príliš príjemné. Napriek tomu, že sme sa poznali už celú večnosť, a jeden čas sme sa stretávali až príliš často, nikdy sme neprekročili hranicu kamarátstva. No dnes bolo z teba cítiť, že ma budeš určite provokovať, a túto hranicu skúšať prekročiť. Ako som sa tak na teba rozpačito pozeral, keďže sa vždy pri podobných príležitostiach hanbím, a aj červenám, iba si sa na mňa usmiala, a v očiach som ti videl iskričky šibalstva. Keď si ma dokŕmila, ešte si stihla poznamenať: "tuto máš smietku" a než som stihol zareagovať, už si ma aj stihla obliznúť. Na to nasledovalo čakanie, že čo spravím. V prvom momente som ostal ako obarený, no keď som sa spamätal s úsmevom som sa len spýtal "určite tam už teraz nič nemám?".

Na to si mi dala dlhú a vášnivú pusu a zakončila si to len slovami "no teraz už určite nie". Tu som už stratil zábrany, chytil ťa za ruku, a pritiahol k sebe, tak, aby si na mňa obkročmo sadla. Pohladil som ťa tvári, a tvoj nádherný bozk ti opätoval. Všimol som si pri tom, ako ti krásne stvrdli bradavky, a cez trično sa ti rysujú krásne, pevné prsia. Nedá mi, a moje ruky ti pomaly blúdia pod tričkom, hladia ti tvoju hebkú pokožku, hrajú sa ti s prsiami, držím ťa za zadok a hladkám ťa. Prsia máš tak akurát veľké a krásne pevné, momentálne už aj napnuté od vzrušenia. Ako ťa tak objímam, cítim, ako sa pomaličky pohupuješ, a cez tenké nohavice dráždiš na penise, ktorý pri tvojich pohyboch naberá na objeme. Po chvíli som už hodne tvrdý, zdvíhaš sa, a tvoje nedočkavé ruky mi už aj rozopínajú nohavice. Máš veľmi šikovné ruky, a v okamihu mi vyberáš tvrdý a dlhý penis z nohavíc. Moc nerozmýšľam a vyzliekam ti tričko. Až teraz vidím aká sa krásna žena, máš naozaj prekrásne prsia, a krásne, jemne opálenú pokožku. Bradavky máš stvrdnuté, ako by ti po nich niekto prechádzal kúskom ľadu. Ty moc nezaháľaš, a vyhŕňaš si sukňu a ja vidím, že ani pod ňou nič nemáš. Si krásne upravená, máš dohladka vyholené pysky, a lonovú kosť ti skrášľuje rozkošne vyholené srdiečko.

Na nič nečakáš a pomaly si na mňa nasadáš. Cítim, aká si krásne vlhká, a pomaličky sa pod tlakom môjho nedočkavca otváraš. Stačí pár pohybov, a už som v tebe úplne celý, a vychutnávam si tú horúčavu, klzkosť a sťahy tvojej panvy. Aj keď som po tom jeden čas veľmi túžil, nikdy som sa s tebou nemiloval, ani len poriadnu pusu sme si nedali. A teraz, je to skutočné, úžasné, veľmi dobre vieš ako spraviť dobre sebe, ale aj partnerovy, úžasne pracuješ s panvou. A vieš, tuším ešte lepšie ako ja, kedy mi už moc nechýba k vrcholu. Spomaluješ, a vychutnávaš si naše vášnivé bozky, hráš sa mi z bradavkami. Keď máš pocit, že môžem porkačovť, zase zrýchluješ. Ja ti bozkávam tvár, krk, jazykom sa ti hrám s bradavkami, prstami ti jemne masírujem klitoris.

Zrazu prestávaš, schádzaš zo mňa a len mi ticho do uška šepneš: "nikam neodcházaj hneď som späť". Ako si slúbila, dlho to netrvalo, a už si aj naspäť. Si už úplne nahá. No neprichádzaš sama, prichádza s tebou aj Anka, a je tiež nahá. Pod tým oblečením predtým vôbec nebolo vidno, aká je krásna, je dosť vysoká, ale nie je vychudnutá. Postavu má veľmi peknú, mierne vyšportovanú, s krásnymi, aj keď väčšími prsiami, nie sú také pevné ako tie tvoje, ale aj tak jej krásne stoja.

V miestnosti si trošku poposúvala veci, a do stredu voľného miesta presúvaš stoličku. Netuším, čo máš za ľubom. Obe prichádzate ku mne, ako predzväsť niečoho čo na mňa chystáte, a vyzliekate ma. Od košele až po ponožky, všetko nechávame na kresle, a držiac ma za ruky sa presunieme k stoličke. Kde ma usádzate. Zrazu sa ti v ruke objavila dlhá štóla, dávaš mi ruky za chrbát, ja neprotestujem, aj keď sa za tie roky mohlo všeličo zmeniť, a asi by som sa mal viac báť, dôverujem ti. Ruky mi za chrbátom zväzujete, jemne, ale pevne a zároveň ma priväzujete aj k tej stoličke. Čomu síce zatial nerozumiem, ale nechávam to v tvojich rukách.

Ked som takto usadený, a "paralyzovaný" každá si mi sadáte k jednej nohe, rozťahujete mi ich od seba, a ty sa mi opäť hráš s penisom a guľkami, chvíľku po tebe sa pripája aj Anka, a tá moc nezaháľa, a berie môj, zatiaľ nie moc tvrdý penis do úst, a jemne, ale veľmi intenzívne sa s ním hrá, oblizuje ma od špičky až po koreň, saje, krúži okolo žaluďa, až som z toho úplne hotový... No akonáhle sa mi zase poriadne postaví, nechávate ma tak, sadáte si mi každá na jedno koleno, a začínate sa bozkávať. Vaše bozky sú také jemné zo začiatku až nevinné, ale pomaličky sa menia na vášnivé. Jazykmi si prechádzate po tých zmyselných perách, hráte sa so spičkami jazykov akoby to boli dva hady. Občas mi niektorá z vás uštedrí bozk, alebo mi jazykom prebehne po perách, občas mi pohladíte zatiaľ stále stvrdnutý a vztýčený penis.

Zrazu sa obe zvdvíhate, a prisúvate blízko mňa kreslo, tak že je presne oproti mne, a ty Anke s úsmevom hovoríš nech si ma vyskúša. Ona na nič nečaká, len sa na mňa s úsmevom pozrie, neočakáva odo mňa žiadnu reakciu, a nasadá si na mňa. Aj keby som nechcel nemám inú možnosť, no je to opäť veľmi príjemné. Je to iné ako s tebou, jej pošva je užšia, a kratšia, no mokrá je dostatočne, a s opatrnosťou sa moc nepára. Hneď na prvý krát sa nasúva až na doraz pozerajúc na teba, zakončené slastným vzdychom. Ty sa na nás len milo usmievaš a s naširoko roztiahnutými stehnami si klakáš na to pripravené kreslo.

Tvoj zadoček je len pár cm od Ankinej tváre. A ona ťa hneď začína hladkať po zadku, prstami ti prechádza pomedzi roztiahnuté pisky, a dráždi ťa na klitorise. Úžasne si to obe vychutnávate. Anka napriek tomu, že sa ti intenzívne venuje, a krásne ťa dráždi, súdiac podľa tvojich stále sa zrýchlujúcich a jasnejších vzdychov, stále na mňa naráža, a ja cítim ako sa jej vnútro začína chvieť a pulzovať. No akonáhle cíti, že to prichádza už aj na mňa, prestáva, a venuje sa iba tebe a tvojej mušličke. Netrvá dlho a dostavuje sa prvý orgazmus, a je tvoj. Anka je evidentne veľmi šikovná.

Akonáhle skončíš s vychutnávaním si prívalov rozkoše, zase sa potmähútsky pozerajúc a usmievajúc na mňa, prechádzate za mňa, a na moje veľké potešenie ma rozväzujete. Držíte ma za ruky a odvádzate do ďaľšej miestnosti.

Je to spálňa, nie je veľmi veľká, no je útulná, s veľkými niekoľkoramennými ozdobnými svietnikmi, ktoré ju krásne mäkko osvetlujú mihotajúcim sa svetlom. Miestnosťou sa šíri jemná, krásna vôňa aromalampy. Skoro celú miestnosť zaberá veľká posteľ. Na ktorej, ako som sa dozvedel až hodne neskôr obe spávate, a často si doprajete aj dlhé večery plné rozkoše. Na postely je položených pár vybrátorov. Kážete mi ľahnúť si. Kedže doteraz som nebol ani trošku nespokojný, nereptám, a líham si do stredu postele, ty si veľmi šikovne vyskakuješ nadomňa tak, že tvoja roztiahnutá jaskynka je tesne nad mojou tvárou. Nezaháľam, chytám ťa za boky, a jazykom ti preskúmavam roztiahnuté pysky. Vychutnávam si ten pocit, skúšam ako chutíš, a chutíš úžasne. Jazykom ti prechádzam od klitorisu až po ritkový otvor. Dlho a vášnivo sa venujem krásne trčiacemu klitorisu, krúžim ti okolo neho, sajem ti ho. Prechádzam cezeň zo strany na stranu. Rukou ti rozťahujem pysky, aby som sa ti s jazykom dostal čo najhlbšie do pošvy a mohol ochutnávať tvoj nektár, ktorý z teba skoro sám kvapkal na moju hlboko zaborenú tvár. Prstami ti dráždim ritku, a pomaličky ti do nej vchádzam, až tam mám vnorený celý prštek. Chodím ti v ňom s ním dnu a von, a vidím a cítim, ako ťa to rozblázňuje. Do pošvy ti hlboko vchádzam a vychádzam jazykom, a strašne sa mi páči a ako sa celá chveješ od vzrušenia a ako s teba tečie šťavička rozkoše.

Ako si to tak užívam, Anka sa mi zase nasunula na môjho drobčeka a začala si tam jazdiť ako na koníkovy, a ty si sa s ňou opäť vášnivo bozkávala, rukami si jej dráždila prsia a klitoris. No ako som cítil, že sa zase blíži jej vrchol, otočila sa, stále ma zvierajúc, kľakla si nadomňa no teraz chrbtom k nám, a pomaly začala dorážať z opačnej strany, ty si si tiež kľakla, prehla sa dopredu tak, aby si jej mohla dráždiť zadoček. Moc si nezaháľala, zobrala si jeden z vybrátorov, dala si mi ho poolizovať, a začala si jej s ním dráždiť anus, až si jej ho tam celý zasunula. Obe ste si to opäť vychutnávali plnými dúškami, a ja som sa tiež nemohol sťažovať. Vaše vzdychy boli čoraz hlasnejšie a intervaly medzi nimi sa zmenšovali. Ako prvá si dosiahla vrchol ty, no neprestávala si a Anke si pomáhala, aby si to mohla aj ona vychutnať dokonca. No a pri tom jej šialenom dorážaní som to už nevydržal ani ja, a spravil sa, a chvíľku na to, ako pocítila ako sa v nej rozlieva moje horúce sparma, dosiahla vrchol aj ona.

Po krátkom oddychu spojenom s vychutnávaním si orgazmov, sme si ľahli vedľa seba, a všetci spolu zaspali...