Sen I.


Dnes som mal veľmi búrlivý sen, až som sa prebudil či to nie je skutočné :)

Bol som na firemnej akcii. A večer, po večeri som si išiel zaplávat do aquaparku, ktorý je asi 100m od hotela. Bolo to super, pohodička. A ako si tak plávam, zrazu som do niekoho narazil.

Bola si to ty. Zhodou okolností si tam bola tiež na firemnej akcii. Hneď ako si ma videla, potešene si ma pozdravila a dala mi sladkú pusinku na privítanie. Chvíľu sme sa spolu rozprávali, ale keďže bolo dnu aj napriek pokročilej dobe, stále dosť ľudí, išli sme si spolu zaplávať von. Podplávali sme ťažký záves, a len čo sme sa ocitli vonku ovanul nás chladný vonkajší vzduch. No voda bola príjemne teplá, tak okrem občasného namočenia si hlavy v teplučkej vode bolo plávanie perfektné, vonku bolo na rozdiel od vnútrajšej časti len pár ľudí, všade tma, na oblohe svietili hviezdičky aj mesiac. Okolo bazéna svietilo pár decentných lampášov, a z hladiny sa dvihala hustá para. Bolo to krasne romantické.

Mňa už pri pohľade na teba napádaly samé neslušné nápady, a ako som bol v jednej chvílke blízko teba, nevydržal som to, a objal ťa. Bolo nádherné cítiť ťa vo svojom náručí a ešte krajšie bolo, že si mi to opätovala. Ako sme sa tak objímali, oči sa mi kĺzali po tvojej tvári a hneď ako narazili na tvoje zmyselné pery, posmelený iskričkou túžby v tvojich očiach, sa naše pery dotkli. Jemne som ti vzal tvoju peru medzi svoje a nežne ju bozkával. Bola taká nežná, hebká, vlhká a zmyselná, a pri pohľade na tvoju oddávajúcu sa tvár so zasnene privretími očami som začal cítiť ako sa mi objem plaviek hodne zväčšuje, objal som ťa tak, aby sme sa dotýkali v tých správnych partiách, len aby som sa s tebou podelil o ten pocit, ktorý práve prežívam. Ty si sa na mňa len huncúcky usmiala, a dala mi nohy okolo pása a začala vášnivo bozkávať. Neostávala si len pri perách ale tvoje nežné bozky som cítil na tváry, viečkach, krku, ušných lalôčkoch...

Medzi tým sa už aj posledný zatúlanci presunuli z vonkajška do vnútra a mi sme tam ostali sami.

Zrazu sa urobila niečo čo som nečakal, siahla si mi medzi nohy a vytiahla si môjho tvrdého macka z plaviek, chvíľku si ho len tak držala, no vzápätí si si odhrnula plavky aj ty a priložila si si ho k mušličke. Keďže už voda robila svoje, a ja som cítil, že sa o teba krásne šmíkam, netrvalo dlho a už som aj bol v tebe, bol to úžasný pocit. Stále si mala nohy okolo môjho pása, ja som ťa držal za zadok a môj tvrdný penis sa ľahúčko kĺzal za nášho pomalého pohupovania v tvojej nádherne mokrej a klzkej jaskyňke. Pri vychutnávaní si týchto nádherných chvíľ sme si vôbec nevšimli, že zatvárajú a precitli sme, až sa objavil plavčík s pokrikom: "Zatvárame..."

Opatrne, tak aby všetko čo malo ostať skryté aj ostalo skryté sme sa od seba oddelili so vzájomným smutným pohľadom a vybrali sme sa teda von... No než sme sa rozdelili stihli sme si ešte vymeniť čísla izieb, a dohodli sme sa, že o pol hodinky sa stretneme u teba na izbe, keďže si mala byť sama na izbe, lebo tvoja kolegyňa odišla, a už sa dnes nemala vrátiť.

Hneď ako som prišiel na izbu, len som odložil mokré veci, a hrozne nedočkavo vyrazil za tebou. Po ceste som sa ešte zastavil po šampanské. Prišiel som síce o hodnú chvíľu skôr ako sme sa dohodli, no priveľmi ti to neprekážalo, a už po zavretí dvier si sa mňa vrhla. Ja so ani sekundu neváhal, len som odložil šampanské a už sme sa aj vášnivo bozkávali...

Postrhávali sme zo seba šaty, zobrali šampanské a šup na spoločný kúpeľ do vane.

Keďže ty miluješ kúpele, ani na takúto akciu si si nezabudla pribaliť penu do kúpela. A tak sme sa tak usadili v krásne voňajúcej spenenej vode, ja som ležal za tebou. Už od prvej chvíle som ti hladil celé telo, tvoja hebká pokožka ma úplne fascinovala, moje neposedné ruky ti hladili prsia, prstami som sa ti zľahka pohrával s bradavkami, ktoré si mala vzrušené a stvrnuté, prsia si mala úžasne pevné a naliate, a moje dotyky boli odmenené jemným stonaním. Ako sme tak ležali, zrazu si sa otočila, chytila ma za vztýčený penis, a začala ho nežne no vášnivo masírovať, od semenníkov až po špičku, tvoje dotyky ma veľmi rozpaľovali, a keďže som sa nehcel uspokojiť len s hladením. Postavil som sa. Ty si ma vzápätí chytila jednou rukou za penis, druhou si sa mi hrala s mieškom a prechádzala mi prstami až k zadočku. Tvoj jazyk mi dráždil každý milimeter pokožky penisu, lízala si ma ako lízatko, pričom podľa výrazu tváre sa ti to aj podobne páčilo. Vôbec si ma nešetrila, až sa mi z tejto krásnej hry podlamovali nohy. Keď si videla, že mi už moc nechýba, tvoj neposedný prostredník sa mi začal zarývať hlbšie a hlbšie do ritky, a ústami si dorážala stále viac a viac, chvíľami sa mi môj krásavec celý strácal v tvojich ústach. A keď to už prišlo, opäť si ma tak nežne chytila za guľky, a jazykom si mi pomaličky hladila žaluď, a nechala kým sa pekne vystriekam. Až mojím telom prestali lomcovať vlny orgazmu postavila si sa a ja som si sadol naspäť do vane.

Sadla si si na kraj vane tak, aby si bola opretá o stenu, a moja tvár bola len prá centimetrov od tvojej krásnej mušličky. Nohy som si dal cez plecia, a už mi nič neprekážalo vo výhľade. Neváhal som a začal som ťa pomaly bozkávať od bruška cez dohladka vyholený venušin pahorok až po klitoris. Moje prsty ti zľahka prechádzali cez roztiahnuté vzrušené pysky, a ja som cítil aká si nádherne vlhká a klzká. Jazykom som ti prechádzal po klitorise, opisoval ti na ňom osmičky, lízal a sal. Ukazovákom som ti pomaličky dráždil pošvový vchod, a vychutnával si tvoje slastné vzdychanie. Až si bola krásne roztiahnutá, a mala si v sebe celý môj prostredník, a cítil som, že si už dosť otvorená pridal som ešte ukazovák a malíčkom som ti začal dráždiť riťku. Ako odmenou mi bolo tvoje hlasné vzdychanie v rytme môjho dorážania. Videl som a cítil ako sa tvoje vzrušenie zväčšuje, ako prerývane dýchaš, cítil som ako pracuješ panvou, a prichádza na teba jedna vlna orgazmu za druhou. Obaja si spokojne líhame do vane a vychutnávame si tých pár minút extázy.

Spolu sme sa poumývali, vyutierali a ja som ťa vzal na ruky a odniesol do postielky. Ešte po ceste, popri vášnivom bozkávaní mi zase začal tvrdnúť a než som ťa položil, už zase mi stál v plnej paráde. Tvoj úsmev a iskričky v očiach mi naznačili, že to bude ešte veľmi pekný večer.

Dlho sme sa v posteli neohrali a moje ruky ti už zase kopírovali krivky tela, hladil som ti prsia, bruško, podbruško. Bozkával ti tvoje rozkošné ušká, hral sa ti s bradavkami, roztiahol ti doširoka nohy a nežne a jemne ti prechádzal po vnútornej strane stehien, až k piskom, ale nikdy som sa ich nedotkol. Veľmi sa mi páčilo, ako sa krútiš od vzrušenie, no nezasahuješ, rukamy sa držíš postele, vychutnávaš si to ako ťa vzrušujem, ale nechávam ťa v neistote čo príde o chvíľku.

Zrazu ma silno objala celú svoju váhu si využila na to, aby si ma dostala na chrbát. Hneď ako sa ti to podarilo, zašepkala si mi len: "teraz to nechaj na mňa".

Kľakla si si nado mňa, tak, že si mi bola otočená chrbtom a môj stvrdnutý penis sa zľahka dotýkal tvojich roztiahnutých, vlhkých pyskov. Chytili sa ma zaň a začala si dráždiť klitoris, prechádzať po krásne klzkých pyskoch od klitorisu až po dierku. A mne neostávalo nič iné, len ťa držať za boky, hladiť ťa po chrbáte a oddávať sa rozkoši.

Dlho si pri tom ale neostala, a pekne si si na mňa nasadla, keďže si už bola hodne roztiahnutá a aj mokrá, bolo to veľmi príjemné aj keď na prvé nasadnutie sa mi to zdalo dosť razantné. No tebe to evidentne spôsobilo veľkú rozkoš a tak si si to zopakovala ešte niekoľko krát, pričom, každý doraz spôsobil úžasné žblnkanie. Pri poslednom nasadnutí si ostala tak, že som bol v tebe celý a ty si sa len pomaličky začala pohupovať, a ja som cítil ako sa ti hlboko v tebe otieram o steny pošvy. Strašne ma to vzrušovalo, no napriek tomu, že aj teba, a veľmi si si to užívala, si chvíľkami prestávala, akoby si vedela, že už je toho na mňa priveľa a dráždila si si klitoris a pohrávala sa s prsiami.

Pomaly som začínal cítiť, že tvoje panvové svaly pracujú veľmi presvedčivo, a sťahy sú čoraz silnejšie, až som mal chvíľkami pocit, že mi penis v tebe uviazne. No ty si neprestávala, a prirážala si stále viac a viac, rýchlejšie a rýchlejšie. Ja som to už nezvládol, a vystriekal všetku svoju horúcu tekutinu do tvojho vnútra. Ty si tým bola ešte viac povzbudená a veľmi rýchlo som cítil, ako celá pulzješ. Aj tvoje výkriky a záchvevy tela ma o tom presvedčili, že už to prišlo aj na teba, a opäť prežívaš ďaľší z rady orgazmov....