Prechádzka


Dnes som sa celé poobedie tešil na večer, nakoľko som sa s tebou dohodol na stretnutí. Konečne, po dlhej dobe, kedy sme mohli spolu komunikovať len prostredníctvom emailov, sms správ a občasného telefonovania.

Veľmi som sa tešil, až ťa budem môcť objať, pohladiť po tváry, prehŕňať sa ti vo vlasoch...

Stretli sme sa pri tvojom dome, už si ma vyčkávala. Je to skvelý pocit, cítiť tvoj záujem, tvoju nedočkavosť až budeme spolu. Tentokrát si ale nechela ísť hore, ale zobrala si ma za ruku, a s nežným úsmevom si mi navrhla, aby sme sa išli trošku poprechádzať.

Je to veľmi príjemná prechádzka, už dávno som sa tak krásne necítil, držíme sa za ruky, rozprávame sa, smejeme, vodíš ma krivoľakými uličkami o ktorých som ani netušil, že tam sú.

Tvoje občasné objatia a ľahké pohladnia ma strašne rozpalujú, sú také jemné a nevinné, akoby sme boli na našom prvom rande... Aj v tej tme vidím, že pod tričkom nemáš nič, a asi hlavne vďaka už chladnejšej teplote, máš bradavky krásne strdnuté. Máš krásne pevné prsia ktoré sa ti pri chôdzi tak úžasne pohupujú a mne pritom mi spôsobujú úplné šialenstvo, hrozne túžim prechádzať ti rukami po tvojom nahom tele... Vidíš na mne, že som z teba úplne paf, a evidentne sa ti to páči, keď ma môžeš takto dráždiť.

Pomaly sme prišli na malé, neosvetlené namestíčko s množstvom stromčekov, a párom starých lavičiek. Nikde naokolo nie je ani živej duše. A ty veľmi pohotovo využívaš túto situáciu na to, aby si si ma pritiahla úplne k sebe, až sa naše telá úplne dotýkajú, a ja cítim aká si rozpálená, hľadím do tvojich potmähúcky sa usmievajúcich nádherných očí a aspoň vďaka mesiačiku vidím, že sa ti veľmi páči, čo sa mi deje v nohaviciach. Až kým sa naše telá nezačali dotýkať, ani som si to tak neuvedomoval, že ma to tak vzrušovalo, ale teraz, keď ťa mám tak blízko a tvoje ruky mi hladia chrbát, chytajú za zadok. Prechádzaš mi rukou po vlasoch. Svojimi perami mi prechádzaš po mojich, a ja cítim, ako vzrušene dýchaš. Nežne mi zašepkáš do uška: "chcem ťa, tu a teraz".

Veľmi dobre cítim čo sa mi deje v nohaviciach, ako mi stvrdol, až ma to jemne bolí, lebo tieto obtiahnuté rifle nie sú zrovna ideálne na vzrušujúce chvíle. Aj ty si si to všimla a nenechala si ma dlho trpieť. Tvoja ruka mi už aj rozopína zips, a ja v tvojich očiach čítam, ako sa ti to páči. Zmôžem sa len na nežne vášnivú pusu. A už cítim ako mi tvoja horúca ruka zviera môjho veľkého vzrušeného drobčeka. Síce sa trošku obávam, lebo predsa len môže kedykoľvek niekto okolo ísť, ale však je tma, a len mesiačik nám svieti, tak sa nakoniec nad tým prestávam zamýšľať, a len si vychutnávam tieto úžasné chvíľe. Ty ma stále držích za penis, nežne ho dráždiš, no tvoje pery sa neodtiahnú od mojich ani na milimeter. Pomaličky ma tlačíš dozadu, kročik, po krôčiku sa blížime k jednej z lavičiek. Posadíš ma, a vidím ako sa ti páči, ten pohľad ktorý na mňa máš. Môj dlhý, stvrdnutý penis mi trčí z rozopnutých nohavíc ako vežička, a ty iba predomnou stojíš a usmievaš sa. Zrazu sa skláňaš a vyberáš z nohavíc aj semenníky a maznáš ich. Berieš penis do úst. A ja cítim ako sa mi šialene rozbúšilo srdce, jemne stenám od rozkoše. Krúžiš mi jazykom po žaludi, lížeš ho ako lízatko, prechádzaš jazykom od špičky až po koreň, oblizuješ a bozkávaš mi guličky. Vidíš ako strašne ma to vzrušuje. Narovnávaš sa, a vzápätí si mi sadáš na kolená stále držiac sa môjho drobčeka.

Ako si na mňa sadáš, vidím ti pod tú tvoju krátku sukničku, že nemáš nohavičky a si krásne vyholená. Vieš ako to miľujem, keď ti môžem pozerať na hladučké pysky. Vždy, keď ťa tak vidím, najradšej by som ťa niekam posadil, naširoko ti roztiahol nohy a krásne si ťa povylizoval, až by si sa triasla od orgazmov ktoré by som ti doprial. No teraz túžim, aby si na mňa pekne nasadla a zajazdila si. Ale ty to nechceš, nechávaš si vyhrnutú sukňu a tvoja ruka robí veľmi príjemné rytmické pohyby, hore a dolu, pričom si špičkou penisu prechádzaš po klitorise. Ja sa ti úplne oddávam... Keď už vidíš, že mi k vrcholu chýba len kúštik, chytáš moju ruku a pokladáš ju na svoj krásny prsník, cítim, aké máš nádherne naliate , pevné prsia, a stvrdnuté bradavky. Netreba mi moc pomáhať pochopiť, čo by rada.

Vkĺzam ti obomi rukami pod tričko, hladím ti tvoje nádherná prsia, dráždim bradavky, a naše pery sa stále vášnivejšie bozkávaju. Naše jazýčky sa navzájom hladia a omotávajú, prechádzajú po perách toho druhého, vchádzajú a ochutnávajú. Tvoje prsia sú nádherné, no ja zbožňujem, keď sa ti môžem kĺzať prstíkmi po vlhkých pyskoch, a tak jednou rukou ti hladím prsia a druhou ťa chytám za tvoju krásne vyholenú mušličku. Cítim, aká si už nádherne mokrá, prechádzam ti prstami od klitorisu až k dieročke. Palčekom ti krúžim okolo klitorisu, cítim aký ho máš vzrušený a zväčšený. Tebe sa to veľmi páči, a dávaš to najavo svojim nádherným stonaním. Prostredníkom ti dráždim vchod do jaskynky, jemne ti ho masírujem a pomaly a opatrne ti vchádzam dnu a von, keď si už pekne roztiahnutá, pridávam aj ukazovák, a dopriavam ti prežívať snáď podobnú rozkoš ako ty mne pred chvíľkou. Moje dráždenie sa zintenzívňuje, tak ako aj tvoje dýchanie a stony vzrušenia.Vidím, že to už na teba prichádza, neúnavne ti dráždim dierku aj klitoris, vášnivo ťa bozkávam, a už cítim ako sa tvojim telom preháňajú vlny orgazmu.

Priťahujem si ťa, objímam, nechávam ťa vychutnať si tento okamih... Po pár minútach odpočinku, a nádherne dlhom usmievavom pohľade berieš opäť do rúk môj už mierne ochabnutý penis, hladíš ho, pevne ho zvieraš a mazlíš sa s ním. Veľmi sa ti páči, ako ti v ruke opäť rýchlo rastie, po chvíľke mazlenia je už opäť krásne hrubý, dlhý a tvrdý, pripravený k akcii.

Tvoja panva sa pomaly, krúživími pohybmi približuje. Tvoje vlhké pysky sa už dotýkajú mojho stvrdutého penisu, dlho neváham a priťahujem si ťa tak, aby som mohol do teba čo najskôr vkĺznuť. Nemusím sa ani moc snažiť, a už aj cítim tú nádhernú mokrú pálavu, ktorá ma pohlcuje. Je to úžasne cítiť, ako sa v tebe krásne kĺžem. Tvoje slastné vzdychy ma ešte viac vzrušujú a rozpalujú.

Chytám ťa za zadok, pomaličky si ťa prirážam, cítim ako ti pracujú panvové svaly, ako sa tvoja pošva sťahuje. Je úžasné ako sa so mnou hráš. Stále viac zrýchľujem, a ty mi svojimi pohybmi ešte viac pomáhaš, aby som bol v tebe čo najhlbšie, a zase naopak aj čo najmenej, ale nevykĺzol. Naše milovnie je také nádherne vášnivé, obaja si ho vychutnávame plnými dúškami. Podľa výrazu tváre, stonov a panvových sťahou viem, že k vrcholu ti už stačí len krôčik, a asi práve toto zistenie mi napomáha k tomu, aby som to už nedokáza vydržať, a všetku svoju tekutinu vypustil. Po pár záchvevoch orgazmu som ti všetko vystriekal do tvojho vnútra. Ty cítiš ako sa ti môj horúci ejakulát rozlieva v jaskynke a prichádza orgazmus aj na teba. Opäť sa silno obijmeme, a vychutnávame si posledné záchvevy orgazmickej búrky.

Cesta spať bola menej bujará, no po takom krásnom zblížení sme si o to viac uvedomovali jeden druhého, a naše vzájomné, dlhé pohľady ktoré sme si s úsmevom vymieňali hovorili za všetko.