Prekvapenie


Dnes som mal v práci náročný deň. Vôbec nemám chuť doma niečo robiť a ani ty ma dnes doma čakať nebudeš. Viem, že ostávaš pracovať dlho do noci.
Doma ma čaká toľko práce, ktorú už dlho zanedbávam. No mám sto chutí vypnúť a užiť si tento večer s kamarátmi. No nakoniec aj tak moje kroky smerujú práve domov, do nášho malého ale útulného bytíku. Aspoň si trošku oddýchnem a potom sa uvidí...

Vchádzam do bytu, a už pri dverách som veľmi prekvapený, lebo už po otvorení ma prekvapila krásna, jemná vôňa ktorá ma ovanula. Ako vchádzam vidím, že ma nevíta len vôňa, ale aj sviečky ktoré usmerňujú moje kroky rovno do spálne. Moja únava sa pomaly vytráca a začína sa ma zmocňovať túžba prežiť krásny večer v tvojej spoločnosti. Už sa neviem dočkať keď sa dozviem, čo si si to na mňa pripravila.

Pomaly, plný očakávaní vstupujem do spálne. To čo ma tam čaká, sa mi ani len nesnívalo.

Okolo postele je množstvo sviečok, malé, veľké, voňavé. Celá miestnosť je nádherne osvetlená mäkkým, mihotajúcim sa svetlom. Celú túto nádheru jemne podkresluje tichá, nežná hudba.

Na našej veľkej posteli je rozprestretá červená saténová plachta. A na takto jednoducho ale krásne pripravenej postielke ležíš ty. Vo vlasoch máš korunku ako dáka princezná, na krku perlový náhrdelník. Tvoje krásne opálené telo zvýrazňuje biely korzet s malými asi ružovými kvietkami, ktorý ti ešte viac zvýrazňuje tvoje nádherné prsia, sexi biele pančušky a na tvári nádherný úsmev. Pri tom ako si prekladáš nohu cez nohu, vidím, že nemáš nohavičky.

Keď vidíš aký som z toho pohľadu hotový, pozrieš sa na mňa úžasne zvodným pohľadom a povieš: ahoj miláčik, už som sa ťa nemohla dočkať.

Moja zaskočená reakcia, keďže si mala ešte dlho pracovať, ťa viditeľne pobaví, a pokračuješ vo zvádzaní, a darí sa ti to veľmi dobre. Tváriš sa ako svätica, no jemne rozťahuješ pokrčené nohy, a mne sa naskytá úžasný pohľad na tvoju krásne upravenú mušličku. Strhávam a odhadzujem zo seba košeľu, nohavice, a nakoniec aj zbytky prádla.

Ešte som len pri dverách, no môj malý dobivateľ je už v celej svojej sile pripravený zaútočiť na tvoj hrad. Ako sa k tebe približujem, ideš mi v ústrety, stretávame sa na okraji postele. Ani sekundu neváhaš a hneď ako ma máš na dosah, chytáš ma jednou rukou za môj dlhý a tvrdý penis a jemne si ma priťahuješ k sebe so slovami: daj, nech si ťa poláskam. Druhou rukou chytáš moje gulky a nežne sa s nimi maznáš. Vzápätí neostávaš len pri tejto hre, a tvoje zmyselné pery obopínajú môj navretý žaluď. Tvoj magický jazýček sa mi zľahka kĺže po mojom žaludi, lížeš môjho malého, ako by to bolo najchutnejšie lízatko na svete. Chodíš po ňom sem a tam, od koreňa až po špičku. Chvíľami sa mi v tvojich ústach celý stráca a cítim ako sa mi po celom tele rozlieva vlna rozkoše. Vidíš ako sa mi to páči, a pokračuješ stále vášnivejšie. Von a dnu, podlamujú sa mi kolená a už to na mňa prichádza. No ty prestávaš a len mi ho pevne držíš, nežne hladíš a bozkávaš. Už som bol tak strašne blízko. Nevadí, aspoň si ťa budem neskôr dlhšie vychutnávať.

Rozhodol som, sa, že aj keď tvoj korzet je krásny a ty v ňom úžasná, prišiel ten správny čas, aby som ťa z neho vyslobodil. Rozopínam ti jeden gombíček za druhým. Vychutnávam si každý centimeter tvojej hebkej pokožky a slasne ťa bozkávam. Konečne ťa mám zase pred sebou tak, ako ťa stvoril boh. Si ako krv a mlieko, prekrásna žena. Zbožňujem tvoju nahú voňavú pokožku, prechádzam ti perami po prsiach, jemne ťa pusinkujem, no bradavkám sa snažím vyhnúť. Bozkávame sa akoby to bolo posledný krát, sme vášnivý, naše pery sú celé roztúžene dotýkať sa partnerových. Jazýček sa nevie dočkať keď môže ochutnávať ten partnerov, špičky sa stretávajú a zase odťahujú. Moje ruky ti hladia tvár, bozkávam ti ušné lalôčky, krk i šiju.

Neposedná ruka sa mi kĺže po tvojich úžasných prsiach, hrám sa ti s tvojimi vzrušenými bradavkami a načúvam tvojim vzdychom. Už sme sa spolu toľko krát milovali a predsa je to dnes iné, také úžasne zmyselné a vášnivé...

Môj malý by chcel opäť pokračovať v dobíjaní pevnosti, kľakám si nad teba, a vlhkým, vzrušeným žaluďom ti prechádzam cez tvoju štrbinku, od klitorisu až k dierke. Veľmi sa mi páči, aká si mokrá a krásne sa po tebe kĺžem. Prechádzam ti tam hore a dolu. Dráždim tvoj zväčšený klitoris a každý tvoj vzdych ma ešte viac vzrušuje. Prikladám ho k tvojej dierke a pomaličky vchádzam a vzápätí zasa vychádzam. Milujem tento úžasný pocit. Cítim, ako sa mi kúsok po kúsku otváraš, až som v tebe úplne celý. Si taká mokrá a horúca, je to nádherne elektrizujúce. Vidím, že aj tebe sa to veľmi páči, a chvíľkami si pradieš ako mača, a pri našom úplnom splynutí, keď cítim, ako som ťa krásne celú vyplnil slasne vzdycháš, a nohami si ma pritláčaš k sebe.

Som z toho tak strašne vzrušený, že musím na chvíľku poľaviť, aby som sa hneď neurobil. Ostávam v tebe, jemne pulzujúci. Ale nechcem ti byť nič dlžný, tak ti aspoň zatiaľ prštekom dráždim tvoj krásny, ružovučký, zväčšený klitoris. Prechádzam ti okolo neho, krúžim, moje dotyky sú ako dotyky motýľa. Cítim ako tvoja panva pracuje, a tvoj pohľad prezrádza, ako moc si vzrušená. Pomaly, ale isto zrýchľujem, a tak isto reaguješ ty, snažíš sa mi ísť naproti, a ja cítim ako ti celá vagína pulzuje stále viac a viac. Prsia máš napäté, bradavky stvrdnuté, a k orgazmu ti už moc nechýba, vzpieram sa nad tebou, celé moje telo je vo vzduchu, len môj penis je hlboko v tebe a to je jediné miesto, kde sa naše telá dotýkajú. Začínam vchádzať a vychádzať, prirážam jemne a pevne zároveň. Tvoje vzdychy sú čoraz intenzívnejšie, dýchanie prerývanejšie. Tvoja tvár prezrádza, že sa blíži čas tvojho orgazmu. Zrýchľujem a prirážam, ako sa mi len v tejto polohe dá, a už to na teba prichádza. Slastne mraučíš. Celým telom ti prebiehajú vlny extázy. No už to ani ja nevydržím dlhšie, cítim ten gejzír, ako som vytriskol, a napĺňam tvoju jaskynku svojou šťavičkou. Som celý rozpálený a úžasne vzrušený a celým telom mi prebieha ten slastný pocit výbuchu energie.

Obaja sme úžasne spokojný, líhame si vedľa seba. Tvoja hlava mi odpočíva na ramene, moje ruky ti hladia tvoje krásne, voňavé vlasy, a mi zaspávame blažene vysilený.